Status: Verkocht onder voorbehoud
In één woord een fantastische twee-onder-één kapwoning (half vrijstaand) met garage en gelegen op een riant en zonnig perceel van 311 m2 eigen grond met een zuid ligging. Met recht woont u hier aan een laan in plaats van in een straat en daarom ook een van de populairste plekken om te wonen binnen de Broekpolder. De aansprekende architectuur, het warme kleurenschema en materiaalgebruik van de woning, dragen bij aan die populariteit. Een ruime parking zowel op eigen terrein als aan de openbare weg en ouderwets veel groen en speelmogelijkheden voor de kinderen in de directe omgeving van de woning. Een heerlijke plek om op te groeien. Het pand zelf is heel ruim en luxe, u beschikt over maar liefst 152 m2 woonoppervlak en daar komt de garage nog bij.
Daarnaast is het op een steenworp afstand gelegen van een basisschool, winkels, sportverenigingen, parken, station en goede uitvalswegen richting Alkmaar, Haarlem en Amsterdam.
De Buziaulaan is vernoemd naar de Nederlandse revue-artiest Johan Buziau (1877-1958). Hij heeft tijdens zijn loopbaan heel veel plezier gebracht onder zijn publiek. Wij vertrouwen erop dat de kopers van dit mooie pand ook heel veel plezier gaan beleven aan de woning, die is gelegen aan de laan die zijn naam draagt. Wij nodigen u daarom als “geëerd publiek” van harte uit om te komen bezichtigen.
Bouwjaar: 2002
Gebruiksoppervlakte woning: 152 m2
Gebruiksoppervlak garage: 15 m2
Inhoud: 549 m3
Perceeloppervlak: 311 m2
CV-ketel Intergas: 2018
Energielabel: A